KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145268
nr 1414 5268
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Möte på havet". Olja på duk, Monogramsignerad, 52x67, yttermått inklusive ram: 54x69 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:23:52
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg